«Добрий дім», магазин, сервісний центр

Товари:металеві вхідні двері (типові, на замовлення). Металопластикові вікна. Протипожежні двері. Замки всіх видів і циліндри (личинки) до замків. Дверна та замкова фурнітура. Системи контролю доступу. Сейфи.

Послуги:установка куплених металевих дверей. Установка, заміна та ремонтно-профілактичні роботи з дверима, замками і циліндрами (можливий виклик майстра додому). Монтаж систем контролю доступу. Роботи на об'єктах. Заточка ножів та інструменту. Виготовлення ключів.

Павільйон:КП-9

Телефони:(048) 702-55-45, (048) 777-55-45 (тел./факс)

E-mail:motturaclub@eurocom.od.ua

Сайт:https://atel-e.com.ua/ua/

Магазин-ательє «Добрий дім» пропонує в Одесі типові сталеві вхідні двері різних виробників, а також якісні котеджні та вхідні двері на замову. Будь-яке виконання, будь-яка товщина металу і комплектація, включно з топовими моделями циліндрів та замків — магазин є офіційним представником в Україні і Одесі багатьох європейських виробників замкової продукції.

Куплені двері можуть бути доставлені і встановлені фахівцями сервісного центру магазину. Установка здійснюється не тільки в Одесі, а й деяких прилеглих районах Одеської області.

«Добрий дім» також пропонує якісні протипожежні двері та їх установку.

Крім установки, фахівці сервіс-центру виконують різні профілактичні та ремонтні роботи, пов'язані з дверима і замками — установку і заміну дотягувачів, циліндрів та інших компонентів, виготовлення майстер-систем, монтаж систем контролю доступу в готелях, та інші всілякі роботи, що здійснюються на об'єктах.

Магазин пропонує широкий вибір врізних, навісних, накладних, електронних, готельних, біометричних замків і циліндрових механізмів Mottura, EVVA, Abloy, Mul-T-Lock, GU BKS, Dom, Kale, Welka та інших виробників — асортимент замків та циліндрів без жодного перебільшення є одним з найбільш об'ємних в Одесі. Настільки ж широкий вибір фурнітури і дверних ручок, представлених провідними світовими і європейськими виробниками, а також брендами, цінова категорія яких нижче і доступна всім споживачам.

В сервісному центрі «Доброго дому» можна замовити дублікати ключів будь-якого типу, зокрема і високотехнологічних захищених Mottura, EVVA, Abloy Protec 2, Mul-T-Lock та інших — «Добрий дім» є сертифікованим центром з виготовлення ключів і оснащений фірмовим обладнанням для проведення подібних робіт.

Спеціалізуючись на компонентах систем безпеки, «Добрий Дім» надає досить великий вибір сейфів різних цінових категорій і надійності, включно з мисливськими сейфами, а також вельми рідкісними моделями сейфів-схованок, що вмонтовуються в підлогу.

Сервісний центр «Доброго дому» здійснює якісну заточку інструменту і ножів — магазин має єдиний в Одесі шведський верстат «Tormek», який здійснює заточку на малих обертах з водяним охолодженням, що гарантує відсутність перегартування леза.

Ми також пропонуємо металопластикові вікна із заводською збіркою, двері-решітки, смугові теплоштори та інші товари, перелічені на нашому сайті.

Розташування магазину на мапі Старокінного ринку
(позначений червоним прямокутником)

Деякі магазини на карті можуть бути відсутніми.

Одеса, Старокінний ринок. «Добрий дім», магазин, сервісний центр

Торговий комплекс «Старокінний ринок» Одеси
Час роботи комплексу:
будні дні: с 8.00 до 18.00
субота і неділя: с 8.00 до 18.00
понеділок: с 8.00 до 18.00
Час роботи комплексу: будні дні: з 8.00 до 18.00
субота і неділя: з 8.00 до 18.00
понеділок: з 8.00 до 18.00
Copyright © c 2013. Торговий комплекс «Старокінний ринок» Одеси.
Розроблено за згодою адміністрації комплексу.
Використання матеріалів дозволено при розміщенні активного посилання на сторінку-джерело.

Зв'язок з адміністратором сайту

Розробка сайту: serg@webserg.com